air- this is a test

Regular price
$5.00
Sale price
$5.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 

air in a box. even if you decide to purchase this item there will be shipping costs. people sell water, so why not air- kidding.

im still testing this live site. please dont actually buy air. the rest of the items are marked sold out because the site is not a hundred percent yet. 

what is a hundred is local delivery and ordering via email.